Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jedna z hvězd a stálic oblíbeného seriálu Ulice pořádně nakopla svou kariéru po boku Vojty Kotka a Jirky Mádla v letní komedii Rafťáci. Víte, o koho jde?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

VĚDĚLI JSTE? Hvězda seriálu Ulice nakopla svou kariéru v komedii Rafťáci

Vložit video na:

aktualizováno 31.05.2019, 12:33 | 31.05.2019, 08:58 | Kir

Jedna z hvězd a stálic oblíbeného seriálu Ulice pořádně nakopla svou kariéru po boku Vojty Kotka a Jirky Mádla v letní komedii Rafťáci. Víte, o koho jde?

Matyáš Valenta se coby Franta Liška ze seriálu Ulice objevuje na televizních obrazovkách již 14 let! V době, kdy začínal natáčet svou roli v populárním seriálu, si však zahrál ještě jednu výraznou postavu – malého raubíře Honzíka, který pořádně potrápil Vojtu Kotka a Jirku Mádla v letní komedii Rafťáci.

Rafťáci - 16
(Foto: Archiv TV Nova)

Snímek sklidil obrovský divácký úspěch, a to nejen zásluhou dvojice hlavních hrdinů, ale i právě díky Matyášově postavě Honzíka, za kterou dokonce na Filmovém a televizním festivalu Oty Hofmana obdržel ocenění Zlatý dudek za nejlepší chlapecký herecký výkon.

Sympatie v srdcích diváků pak již jen utvrdil v televizním pořadu Seznamte se – Rafťáci, kde vystoupil po boku Vojty Kotka, Jirky Mádla a režiséra Karla Janáka.
Hrdina ze seriálu Ulice: Rozhovor s Matyášem Valentou
(Foto: Nova.cz)

Ještě před seriálem Ulice a filmem Rafťáci se Matyáš objevil v několika menších rolích, zejména v reklamách. Tím pravým průlomem se ale staly právě výše zmíněné divácké hity.


Úspěšnou komedii Rafťáci můžete sledovat v pátek 31. května od 20:20 na TV Nova nebo v repríze v neděli 2. června od 14:55 na tomtéž kanále.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář