Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Will Smith zprvu vůbec nechtěl roli, které k její popularitě pomohl geniální Robin Williams, vůbec přijmout. Co jej nakonec přesvědčilo, aby si v novém Aladinovi zahrál?

Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář »

ODHALENÍ: Will Smith prozradil, jaké bylo nahradit Robina Williamse v roli kouzelného Džina

Vložit video na:

aktualizováno 24.05.2019, 16:34 | 24.05.2019, 14:31 | Kir

Will Smith zprvu vůbec nechtěl roli, které k její popularitě pomohl geniální Robin Williams, vůbec přijmout. Co jej nakonec přesvědčilo, aby si v novém Aladinovi zahrál?

Bohužel zesnulého Robina Williamse, který pro původní animovanou verzi ztvárnil Džina, v nové podobě ztvárnil Will Smith. A podle prvních ohlasů to byla opravdu skvělá volba, Will se totiž nesnaží Robina napodobovat a džina ztvárňuje po svém v tom nejlepším slova smyslu.

„Když mi představili nápad, že bych si Džina v novém Aladinovi zahrál já, moje první reakce byla: ‚Sakra, ne.' Víte, Robin Williams v té roli zazářil a když si něco takového uvědomíte, říkáte si, co byste udělali jinak? Co byste k tomu přidali? Když jsem se na to začal soustředit, zprvu jsem se na to prostě necítil. Ale přemýšlel jsem o tom dál, potkal se s tvůrci a jednal s nimi,“ vysvětluje Will v rozhovoru v pořadu Tonight show Jimmyho Fallona. „To co rozhodlo, byla hudba, s niž jsem nejdříve celkem zápasil. K písni Kámoš jako já (A Friend Like Me) jsem se ale sešel se skladatelem a přinesl mu song Impeach the President od Honeydrippers. On pak složil podobné bicí jako v oné skladbě – prostě stará škola,“ dodává Will, který si nakonec roli viditelně užil a svým pojetím dává vzpomenout na časy, kdy zářil v kultovním sitcomu Fresh Prince.

Aladin (2019) - 17
(Foto: Falcon)

Hraná verze klasické disneyovky Aladin je právě teď v kinech!

SOUTĚŽ
Jste fanoušci kouzelného světa? Dva z vás mohou vyhrát plátěnou tašku s motivem filmu Aladin a dvě poukázky do kina. Stačí odpovědět na jednoduchou otázka:

Jak se jmenuje Aladinova opička?
A) Yago
B) Apu
C) Marcel

Správné odpovědi posílejte do 31. května na e-mailovou adresu soutez@tn.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „ALADIN“ a v textu zprávy kromě odpovědí na soutěžní otázku napsat svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do soutěže zařazeny. Více informací ZDE.Sdílejte s přáteli:
Přidejte komentář